Agnieszka Korsak
Z wykształcenia inżynier - architekt, obecnie w trakcie szkolenia Psychoanalizy Jungowskiej. Założycielka Fundacji Let's Help Together.
Ukończyła 3 letnie Szkolenie w Londyńskim Instytucie Psychoanalizy.
Żona Piotra i mama wspaniałej 6 letniej Hani.

Przez wiele lat mieszkała w Stanach Zjednoczonych, Meksyku i Anglii studiując architekturę i szkoląc się w psychoanalizie.

Założycielka strony internetowej „Jestem”. Uważa, że wszystko zaczyna się od rodzica, dlatego stale poszerza swoją wiedzę w tym zakresie.
Organizowała warsztaty dla rodziców w podejściu Jespera Juul’a. Pracowała z dziećmi w Ośrodku Interwencji Kryzysowej. Prowadziła szkółkę narciarską dla dzieci. Pasja do szeroko rozumianego rozwoju osobistego była w niej zawsze. Uczestniczyła w kursach NLP, Seksualność w życiu człowieka, wieloletniej psychoanalizie własnej, Rocznym kursie Doktor Miłość.
Chęć wspierania dzieci i dorosłych do życia w pełnym swoim potencjale towarzyszy jej każdego dnia.

Zaangażowana, sprawiedliwa i niezwykle wrażliwa, walczy o lepszy świat dla dzieci i rodzin. Posiada niezwykłą umiejętność łączenia ze sobą zupełnie obcych osób do niesienia pomocy bliźnim. Pełna radości, energii i wiary w nowe jutro, każdego dnia osiąga to, co dla zwykłych ludzi wydaje się niemożliwe.

Jestem_www_zdjęcie o mnie z niebieskiem tłem_06-222.png

Jestem_www_zdjęcie o mnie z niebieskiem tłem_06-222.png

Michał Kasprzyk – jest certyfikowanym trenerem Family-Lab. Prowadzi szkolenia i warsztaty dla rodziców, nauczycieli, pracowników opieki społecznej oraz dla dietetyków, w których pomaga uczestnikom odnaleźć nić porozumienia z dziećmi i młodzieżą. Drugą jego pasją jest dietetyka i psychodietetyka. Jako dietetyk, pracuje przede wszystkim z osobami w wieku 5-18 lat oraz pacjentami z zaburzeniami odżywiania. Prywatnie: mąż, ojciec dwóch synów, opiekun dwóch psów i pasjonat sportu.